Age of Kings: Skyward Battle 2.99.0 Full Mod APK

Age of Kings: Skyward Battle hakkında özet

ad Kralların yaşı: gökyüzüne doğru savaş APK
Yayımcı Elex
En son sürüm 2.99.0
Platformlar Android 2.3.3
paket com.stac.aok
İndirme: Age of Kings: Skyward Battle APK

Age of Kings: Skyward Battle Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 155.373 kişi oy kullandı.

Age of Kings: Skyward Battle’da savaşlarınızı göklere çıkarın ve yüce imparatorluğunuzu inşa etmek için fetihinizde size hizmet edecek yüzlerce eşsiz kahraman ve kahraman arasından seçim yapın!

Önemli

  • Bu MMOSLG’de aksiyon dolu savaşları deneyimleyin ve birliklerinizi zafere taşıyın
  • İmparatorluğunuzu koruyun ve korkusuz ve yetenekli kahramanlar ve kahramanlarla değerli kaynakları toplayın.
  • Gelişen kaynak alanlarınızı takip ederek, imparatorluğu ve düşmanlarınızı gerçek zamanlı olarak genişleterek dünya haritasını keşfedin!
  • Krallığınızın büyümesini en üst düzeye çıkarmak için diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve ortak düşmanlarınızı yenmek için birliklerinizi bir araya getirin.
  • İmparatorluğunuzu çeşitli bina ve birim kombinasyonları ve çeşitli kale tasarımlarıyla kişiselleştirin.

Age of Kings: Skyward Battle’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir