Age of Conquest IV 4.25.254 Apk Full Mod for Android

Age of Conquest IV hakkında özet 4.25.254 APK + Mod for Android

ad Fetih Çağı IV
Yayımcı
En son sürüm 4.25.254
Platformlar Android 5.0
paket com.ageofconquest.app.user.aoc

genel bakış

Sevgili dostlar, size Age of Conquest IV APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Age of Conquest IV MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.0, toplam 20.892 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Age of Conquest Hileli APK indir , sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Roma İmparatorluğu, İnka, Fransa, Rusya, Japonya veya Çin Hanedanları gibi birçok antik ve ortaçağ ülkesinden ordularınıza komuta edin. Roma’dan Asya ülkelerine, kendi savaş deneyiminizi yaratırsınız. Yapay zekaya karşı tek başına muazzam savaşlar yapın veya platformlar arası çok oyunculu oyunlarda oyun arkadaşlarınızı ele alın. Nihai zafer için AI ve diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve işbirliği tarzıyla savaşın.

İşlevsellik yelpazesi genişleme, diplomasi ve ülkenizin maliyesini ve ekonomisini yönetmekten oluşur. Nüfusunuzu mutlu etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. İttifaklar kuruyorsunuz ve birlikte düşmanlarınızı ele geçiriyorsunuz. Meydan okumaya hazır mısın? Yeriniz tarih kitaplarında mı, çamurda mı olacak? Bu destansı tarihsel strateji oyununda ordularını topla, dünyayı ele geçir ve büyüklüğe ulaş.

Önemli

 • Dünyanın her yerinden haritalar ve uluslar ile sıra tabanlı büyük strateji oyunu.
 • Genetik algoritmaya dayanan tek oyunculu oyunlar için zorlu AI.
 • Platformlar arası çok oyunculu ve hotseat-Play, kooperatif takım oyunları da dahil.
 • Ekonomi ve nüfusun diplomasi yönetimi.
 • Avrupa, Kolonizasyon, Asya İmparatorlukları, Dünya Fethi ve daha fazlasını içeren harita senaryoları.
 • Oyuncu düzenleyici paketleri barındırmak ve dağıtmak için harita düzenleyici ve merkezi bir sunucu.
 • Roma İmparatorluğu, Kartaca, İran, Keltler ve İnka’yı içeren imparatorluklar.
 • Yüksek skor, oyun istatistikleri, başarılar ve çok oyunculu ELO sıralaması.
 • İlgi çekici müzik, ses efektleri ve harika grafikler.

 

 

İndirme: Age of Conquest IV APK Mod Son sürüm

Age of Conquest IV’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.25.254 sürümündeki yenilikler

 1. Dahili kod temizleme ve performans iyileştirmeleri. Küçük kullanıcı arayüzü güncellemeleri. Çökmelere yönelik hata düzeltmeleri dahil olmak üzere hata düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir