Afterpulse 2.7.7 Apk+Full Mod for Android +Data

Afterpulse Mod bir Aksiyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 17.981 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bir elektromanyetik nabız her şeyi değiştirdi. Güç dengesi istikrarsız. Dünya liderleri seçkin ekipler kuruyorlar. Seçim zamanı. Barışı yeniden tesis etmek ya da tarihteki en büyük çatışma savaşını ateşlemek için!

Afterpulse 3D yeni nesil motor, oyuncuların bir mobil cihaz kullanarak gerçek bir konsol deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar. Son derece fiziksel tabanlı grafikleri, son derece sürükleyici ve heyecan verici atıcı mücadelelerine yol açan olağanüstü ortamlar yaratır!

12 milyondan fazla oyuncunun keyfini çıkaran Afterpulse Mod , piyasadaki mobil cihazlar için en iyi ve en gerçekçi üçüncü şahıs atıcılarından biri olarak büyük beğeni topladı.

Önemli

  • Elit Askerlerinizi özelleştirin! Başlığınızı, zırhınızı, silahlarınızı ve aletlerinizi özelleştirerek rakipsiz ve cesur bir asker olun –
  • Ortaya çıkabilecek herhangi bir duruma hazırlanmak için en iyi ve en stratejik yükü azaltın!
  • Afterpulse, 1200’den fazla sonuç elde etmek için birleştirilebilen ve kaynaştırılabilen daha geniş silah ve zırh serisine ev sahipliği yapıyor! Savaş stratejinize göre kendi tarzınızı seçin: Tabanca, Av Tüfeği, Saldırı, SMG, LMG, Keskin Nişancı, Roketler… ve daha büyük hasar için birleştirin!
  • Hepsi gerçek askeri deneyimlerden esinlenilen çok oyunculu ve kooperatif mücadeleleri üzerinde yoğunlaşan mevsimsel Oyun modlarında yer alarak rekabet ruhunuzu ortaya çıkarın.
  • 5’ten fazla farklı çok oyunculu oyun modu ve haritada strateji savaş becerilerinizi test edin!

İndirme: Afterpulse Mod APK

Afterpulse’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Afterpulse OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.dle.afterpulse” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

Demontaj: Şimdiye Kadarki En İyi Afterpulse Deneyimi.

Afterpulse, Afterpulse’a en çok talep edilen özelliklerden birini getiriyor: vites yükseltme yeteneği!

Bu özellik, artık ihtiyacınız olmayan diğer dişli parçalarını sökerek vitesinizi ilerletmenizi sağlayacaktır!

Bu yeni uygulama, şimdiye kadar edindiğiniz her eşyadan yararlanmanızı ve aynı zamanda herkese yeni bir adalet katmanı eklemenizi sağlayacaktır.

Afterpulse APK hakkında özet

ad Darbe Modu
Yayımcı DİJİTAL EFSANELER EĞLENCE SL
En son sürüm 2.7.7
Platformlar Android 6.0
paket com.dle.afterpulse
İndirme: Orijinal Afterpulse APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir