AFK Arena 1.41.02 Apk Full Mod for Android

AFK Arena hakkında özet

ad AFK Arenası
Yayımcı
En son sürüm 1.41.02
Platformlar Android 4.1
paket com.lilithgame.hgame.gp
İndirme: orijinal AFK Arena APK

Sevgili dostlar, size AFK Arena APK’sının en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Rol Oynayan Android Oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. AFK Arena MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 2.334.617 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Bu harika tatil fırsatından en iyi şekilde yararlanın! Hala yapabilirken daha fazla elmas ve ruh taşı alın!

Destansı masallar, heyecan verici maceralar ve çok sayıda ödülle dolu güzel bir dünyada arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Mobil oyun eğlencesini yeniden keşfedin!

Şeytan istilası belirir. Esperia kurtarılmalıdır! 6 benzersiz gruptan kahramanlar çağırın, kahramanlarınızı eğitin, silahlar oluşturun ve dünyanın her yerinden oyuncularla birleşin. O şeytani orduları geldikleri andan itibaren geri gönder!

Önemli

  • Her birinin Kelt mitolojisinden esinlenerek kendine özgü ve muhteşem sanat stiline sahip kahramanları ve gruplarını keşfedin. Koleksiyonunuza her bir kartı eklemek isteyeceksiniz!
  • AFK Arena oynamayı sevdikçe çalışma ve çalışma aklınızdaki son şey olacak. Karmaşık jestlere veya stratejilere gerek yoktur. Kahraman ordunuzun sizin için savaşmasına ve zenginliklerini toplamasına izin verin. Tek gereken günde on dakika!
  • Zaman Tepeleri’nde yer alan Esperia’nın birçok labirentinin kalbine derinlemesine girin. Zaman kısıtlamaları veya süreler olmadan kendi hızınızda oynayın.
  • Karşılaştığınız diğer oyuncularla ittifaklar kurun ve bir dizi tehlikeli rakibi birlikte alın! Güçlü bir kahramanlar takımı kurun ve AFK Arena’nın küresel ‘Efsaneler’ Şampiyonası’nda savaşa gidin.
  • Düşmanlarınızın her birinin üstesinden geldiğinizde kaç tane kahraman oluşumunun mümkün olduğuna şaşıracaksınız. Onlar sizin lehinize oynamak ve savaşların gelgit parmaklarınızın ucunda çevirmek için izin gibi kahramanca sendikalar ve hizip ikramiye daha fazla olsun.

En son sürümü indirin

AFK Arena’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.41.02 sürümündeki yenilikler

Oyuncuların hangi kahramanların hizip vitese ihtiyacı olduğunu görmelerini sağlayan ‘Sıfırla’ dişli işlevine akıllı bir bildirim işlevi eklendi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir