AdVenture Communist Mod Apk 4.12.2 indir

AdVenture Komünist Mod Apk , kişisel komünizmini ülke içinde inşa etmeye başlamak için iyi bir tıkırtıdır . Oyuncular patates geliştirmek ve farklı konular yapmak zorundadır. Android çalışma sisteminin müşterileri, girişimin yazarlarının çok uzun süre çalıştığı çevrimiçi bir oyunun yüksek kaliteli grafiklerini tanıyacak. Ek olarak, bu yardımcı programın avantajı, akıllı telefonların ev sahiplerinin herhangi bir zorlukla karşılaşmayacağı için optimize edilmiş bir oynanışı içermelidir. Yönetim çok basittir, bu da oyun grubunun birçok temsilcisini memnun edebilir.

Download AdVenture Komünist , katılımcının komünizm inşa etmesini sağlayan eğlenceli bir tıkırtıdır . Dünya proletarya şefi haline gelmek için kişi, burada yabancı para ilkesi olan patatesleri geliştirmelidir. Yükselen muazzam patates parçaları, gerçek bir krala dönüşmenize yardımcı olabilir. Başarıyı gerçekleştirmek için kişi, yöntemi güvenilir bilim adamlarının yardımıyla analiz etmeli, çalışkan yoldaşlar kiralamalı ve güzel bonuslar vaat eden tam dikkat çekici görevler yapmalıdır.

Download links

AdVenture Communist v4.13.2 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

AdVenture Communist v4.13.2 (Mod Apk) – YANDEX LINK

AdVenture Communist v4.13.2 (Mod Apk) – DRIVE LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir