Adorable Home 1.6.5 Apk Mod for Android Full

Sevimli Ev Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 173.425 kişi oy kullandı.

genel bakış

Siz ve eşiniz kürklü arkadaşınız olan Snow adlı sevimli bir kedi ile banliyölerde yeni bir eve taşındınız. İlk önce ne yapmalı? Dekorasyona başlayabilmeniz için temizleyelim!

Bir kanepe, bir masa ve bir TV sehpası var ama başka bir şey yok. Burada eksik olan ne ?! Ah … aptal bana, tabii ki bir TV. Önce bunu satın alalım!

Önemli

Ama bütün gün televizyon izleyemiyoruz. Partnerinizin çalışması gerekiyor ve evin etrafında önemli işleriniz var. Eşiniz için yemek hazırladığınızdan ve sevgi kazanmak için kedinizi (veya duruma göre çoklu, kedileri) beslediğinizden emin olun.

Daha çok mobilya, dekorasyon ve evet satın almak için bu aşkı kullanın … evinizi tamamen sevimli hale getirmek için daha fazla CATS! Ne kadar çok kediniz olursa o kadar sevimli anlar yaşayacaksınız. Retro kameranızla bunları anlık görüntülerle yakalayın ve hepsini fotoğraf albümünüzde toplayın.

Gerçekten oyundan zevk alıyor musunuz?!? Yeterince sevgi toplayın ve sevimli evinizi ziyarete gelen ormanlık yaratıklardan sevgi toplayabileceğiniz Bahçe gibi yeni alanların kilidini açın.

Sevimli Ev pasif ve dinlendirici bir deneyimdir. Geri dönün ve yeni bir şey görmek, biraz sevgi toplamak ve evinizi döşemeye devam etmek için her birkaç saatte bir oyuna bakın.

Ne var ne yok

Uzun zamandır beklenen yatak odası sahnesi nihayet açık! Yeni bir gündüz / gece sisteminin yanı sıra 100’den fazla yeni dekorasyon ve mobilya parçası da var! Özel sürprizleri keşfetmek için günün farklı saatlerinde ayrılmayı unutmayın!

Herkesin onları daha iyi temsil eden bir karakter seçebilmesi için çeşitli yeni cilt tonları ekledik!

İndirme: Adorable Home Apk APK

Adorable Home’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir