Adobe Lightroom 5.2.2 (Unlocked) Apk + Mod for Android Download

Adobe Lightroom Mod bir Fotoğrafçılık Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 531.528 kişi oy kullandı.

genel bakış

Adobe Photoshop Lightroom apk , ücretsiz, güçlü ancak sezgisel bir kamera uygulaması ve fotoğraf editörüdür. Lightroom, daha iyi bir fotoğrafçı olmanıza yardımcı olurken güzel görüntüler yakalamanıza ve düzenlemenize olanak tanır.

Resimler için kaydırıcılar ve filtreler gibi kullanımı kolay araçlarla Lightroom , fotoğraf düzenlemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, tam çözünürlüklü fotoğraflarınızı mobil, web veya masaüstünüzde istediğiniz yere rötuşlayabilirsiniz. Artık tüm Lightroom ön ayarlarınıza erişebilirsiniz ve bir cihazdaki düzenlemeler ve rötuşlar otomatik olarak başka her yere uygulanır.

Önemli

  • Sınırsız özelleştirme seçeneklerine sahip resimler için filtreler olan hazır ayarları kullanarak fotoğraf düzenlemenize ince ayar yapın. Resim düzenleyici hazır ayarları, ayarlama işlemindeki her adımı görünür hale getirir, böylece kendiniz yapmayı öğrenebilirsiniz. En sevdiğiniz fotoğraf efektlerini tek bir tıklamayla tekrar tekrar oluşturmak için özelleştirilebilir hazır ayarları birleştirin. Lightroom, daha da yaratıcı olmanızı sağlayan bir resim editörüdür.
  • Fotoğrafçılığınıza odaklanabilmek için düzenleme konusunda zaman kazanın. Adobe Sensei, fotoğraflarınızı içinde bulunan nesnelere veya kişilere göre otomatik olarak etiketlemek ve düzenlemek için yapay zekanın gücünden yararlanır. “Dağlar” veya “Maria” için hızlı bir arama, tüm fotoğrafları içinde bu öğelerle yansıtacaktır. Lightroom fotoğraf düzenleyicisi, derecelendirmeler ve bayraklar gibi kurumsal araçlarla donatılmıştır, böylece en sevdiğiniz fotoğrafları işaretleyebilir ve bir tıklamayla albümler oluşturabilirsiniz.
  • Lightroom görüntü düzenleyici, fotoğrafçılığı seven insanlar için en iyi bulut tabanlı hizmettir.
    Orijinal fotoğraflarınızı ve düzenlemelerinizi, diğer cihazlardan ve Web’deki Lightroom aracılığıyla erişmek için yedekleyin. Tam çözünürlüklü çekimlerinizi ayarlayın ve hem orijinallerinizi hem de düzenlemelerinizi buluta yedekleyin. Etiketleme zahmetine girmeden otomatik olarak uygulanan aranabilir anahtar kelimelerle düzenleyin.
  • Başkalarını albüme katkıda bulunmaya davet edebileceğiniz ve herkesin fotoğraflarına tek bir yerden erişebileceğiniz bir Grup Albümü kolayca oluşturun ve paylaşın. Lightroom web galerileri, fotoğraflarınızı çevrimiçi ortamda kolayca göstermenizi sağlar. Fotoğraf düzenlemeleri sorunsuz bir şekilde senkronize edilir, bu nedenle yaptığınız tüm değişiklikler her zaman günceldir * Tam ham HDR yakalama modu şu anda aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere gelişmiş işleme ve bellek yetenekleri içeren cihazlarda – Samsung S7, S7 Edge, S8, S8 +, Not 8, Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3, Pixel 3 XL ve OnePlus 5.

İndirme: Adobe Lightroom Mod APK

Adobe Lightroom’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Hazır Ayarları İçe Aktar: Cihazınıza veya Google Drive gibi bağlı çevrimiçi hizmetlerden kaydedilen hazır ayarları içe aktarın
  2. İlham Veren Düzenlemeler için gelişmiş tarama deneyimi
  3. Etkileşimli Öğreticilerin geliştirilmiş oynatımı
  4. [Premium] En yeni Kameralar ve Lensler için destek

Adobe Lightroom APK hakkında özet

ad Adobe Lightroom
Yayımcı Adobe
En son sürüm 5.2.2
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir