Adguard Premium 3.4.98 Apk for Full Android

Adguard Premium Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 1123852 kişi oy kullandı.

genel bakış

Adguard, katılımınız olmadan yükleme web sayfalarını hemen filtreleyen güvenilir ve yönetilebilir bir koruma sağlar. Adguard uygulaması tüm can sıkıcı reklamları kaldırır, tehlikeli web sitelerinin yüklenmesini engeller ve İnternet’teki etkinliklerinizi kimsenin izlemesine izin vermez.

AdGuard, rahatsız edici reklamlardan ve çevrimiçi izlemeden kurtulmanın ve bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan korumanın en iyi yoludur. AdGuard Premium apk ile web gezintinizi daha hızlı, daha güvenli ve daha konforlu hale getirin !

Önemli

  • Reklam Engelleme
  • Gizlilik koruması
  • Tarama Güvenliği
  • Ebeveyn Kontrolü
  • Herhangi bir tarayıcıyı veya uygulamayı filtreler
  • Sinir bozucu reklamlardan koruma

İndirme: Adguard Premium Mod APK

Adguard Premium’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Adguard Premium APK hakkında özet

ad Adguard Premium
Yayımcı Adguard
En son sürüm 3.4.98
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Harmony 4.5.4 – Harmony Musical Game: Relaxing Music Android +Mode Download

Harmony: Relaxing Music Puzzle v4.5.4 + Mod – Attractive puzzle and mind game of relaxing …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.