Adguard Full Premium v4.0.22ƞ Final + Nightly (Mod)

AdGuard , uygulamalardaki ve tarayıcılardaki reklamları kaldıran, gizliliğinizi koruyan ve uygulamalarınızı yönetmenize yardımcı olan Android için benzersiz bir root içermeyen reklam engelleyicidir .
Kurulumu ve çalışmaya başlaması kolay, ancak güçlü ve son derece özelleştirilebilir – bir Android reklam engelleme aracından ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve hem köklü hem de köksüz cihazlarda çalışır.

Neden AdGuard’ı seçmelisiniz?

Reklamları her yerde engeller

Tüm sistem boyunca engelleyin. Bu, favori uygulamalarınızdaki, tarayıcılarınızdaki, oyunlarınızdaki ve hayal edebileceğiniz herhangi bir web sitesindeki video reklamları ve reklamları içerir. Düzinelerce reklam filtresi sizin için mevcuttur ve en iyi filtreleme kalitesini garanti edecek şekilde düzenli olarak güncellenir.

Gizliliğinizle ilgilenir

Kişisel verilerinizin gizliliğine her şeyden çok değer veriyoruz. AdGuard ile, hassas bilgilerinizi çalmaya çalışan web’de gizlenen çevrimiçi izleyicilerden ve analiz sistemlerinden güvende olacaksınız.

Trafiğinizi kaydeder

Daha fazla reklam engellenmesi, daha az reklamın yüklenmesi anlamına gelir. Daha az reklam yüklenmesi, daha fazla trafik tasarrufu anlamına gelir. AdGuard’dan basit matematik! Apk dosyasını indirin, uygulamayı yükleyin ve trafiğinizi doymak bilmeyen reklamlara harcamak yerine sevdiğiniz şeylere harcayın.

Kontrol sende kalsın

Sonuçta bu sizin cihazınız ve neyin filtrelenip neyin filtrelenmeyeceğine siz karar veriyorsunuz. Temelden ‘profesyonel’e kadar çok çeşitli ayarlar ve bir Uygulama Yönetim aracı, filtrelemeyi beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olur.

AdGuard İçerik Engelleyici ile Android için AdGuard arasındaki fark nedir?
Aradaki fark çok büyük. Genel olarak içerik engelleyiciler yalnızca belirli (ve birkaç) tarayıcıyla sınırlı değildir, aynı zamanda ellerinde bulunan reklam savaş araçları açısından çok daha az etkilidir. Bağımsız bir uygulama olan Android için AdGuard, tüm tarayıcılarda ve hatta diğer uygulamalarda reklamları engelleyebilir ve filtreleme kalitesi çok daha yüksektir.

NE VAR NE YOK

8 Ağustos 2020’den itibaren 3.5 gecelik 7. sürüm
* [Geliştirme] Firefox Fenix’te HTTPS filtreleme;
* [Geliştirme] Corelibs sürümünü 1.6.139’a güncelleyin;
* [Sabit] Geri dönüşü devre dışı bırakmak için bir seçenek sağlayın;
* [Düzeltildi] Sorunlu kullanıcı betikleri;
* [Sabit] Filtreleme günlüğü tanımlama bilgileri hakkında bilgi göstermez;
* [Düzeltildi] İşlem adı tespiti Windows Güvenliği’nde korkutucu uyarılara neden olur;
* [Diğer] ERR_CONNECTION_RESET.

Adguard – Reklamları Engelle MOD APK

Premium özelliklerin kilidi açıldı;
Yamalı filigranlı başlangıç ​​yok;
Başlangıç ​​eğitimini atlayın.

Download Adguard – Block Ads MOD APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir