AccuWeather 6.2.22 Unlocked Apk Paid (Reklam yok) Platinum Mod for Android Download

AccuWeather Mod bir Hava Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 2.399.399 kişi oy kullandı.

genel bakış

Güvenebileceğiniz üstün doğruluk ™ ile AccuWeather Uygulaması ile canlı hava durumu tahminleri ve doğru fırtına uyarıları alın .

İsteğe bağlı olarak doğru hava durumu tahminleri, gerçek zamanlı uyarılar ve şiddetli hava durumu uyarıları mevcuttur. Bugünün hava tahminlerini, kasırga güncellemelerini, canlı fırtına radarını ve çok daha fazlasını alın!

Fırtına mevsimi geliyor, ancak AccuWeather apk’den gelen hava uyarıları doğruluklarında üstün, bu da güvende kalmanıza yardımcı olacağımız anlamına geliyor. Günlük uyarılara veya canlı uyarılar ve doğru hava tahminleriyle havadaki ani ciddi değişikliklere hazırlıklı olun. Rüzgar, sıcak hava dalgası ve hatta bir kasırga olsun, AccuWeather hava durumu radarı ile bir adım önde kalabilirsiniz .

Bu apk sürümü, Reklamlar kaldırıldığında indirilebilir.

Önemli

  • Dünyanın neresinde olduğunuza bağlı olarak kişiselleştirebileceğiniz yerel tahminler.
  • Bugünün hava durumu ve sonrası. AccuWeather’ın hava radar teknolojisi ile herhangi bir yaz güneşi veya şiddetli hava durumu uyarılarına hazır olduğunuzdan emin olmak için 15 gün öncesine bakın.
  • Canlı hava, dakika dakika! En güncel hava durumu uyarıları için MinuteCast® hava durumu izleyicisini deneyin.
  • Hava tahmini, AccuWeather’ın haber ekibinden trend videolarla hayata geçirilir.
  • Günlük tahmin güncellemeleri tercihlerinize göre filtrelenir. Size uygun olmayan hava durumu uyarılarını gizleyin.

İndirme: AccuWeather Mod APK

AccuWeather’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

AccuWeather APK hakkında özet

ad AccuWeather
Yayımcı AccuWeather
En son sürüm 6.2.22
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir