Absolute RC Heli Sim 3.49 Full Mod APK

Absolute RC Heli Sim 3.49 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Mutlak RC Heli Sim
Yayımcı
En son sürüm 3.49
Platformlar Android 4.1
Paket com.rcflightsim.cvheli2

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Absolute RC Heli Sim APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Absolute RC Heli Sim MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 80,235 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ücretsiz RC helikopter simülatörü. Gerçekçi model davranışı, gerçekçi helikopter modelleri ve uçan alanlar. Bu programı denemeden gerçek modelinizi uçurmayın! Model parçalarını beklerken size birçok $ ve gün kazandıracak. Buradaki çökme modelinin hiçbir maliyeti yoktur. Korkmadan uçmayı öğrenin. Dışarıda yağmur veya rüzgar, hemen uçmaya başlayın!

RC pilot bakış açısını temsil eden sabit noktalı kameraya ek olarak, modelin arkasında yürümeye izin veren takip kamerası dahil ettik. Bu, yeni başladığınız zaman kullanışlıdır, böylece model asla kaçmaz.

Öne Çıkanlar

  • Bu bir oyun değil. Gerçek uçan modeller gibi tepki veren uçan rc modellerini kontrol ediyorsunuz. Öğrenmek biraz zaman alır ve yine “arcade” tarzı kontroller beklemeyin.
  • Ücretsiz içeriğe ek olarak uygulama, uygulama satın alımlarında olduğu gibi 40’tan fazla ekstra model sunmaktadır.
  • Ekrandaki kontrol çubukları sadece göstergelerdir! Küçük yapılırlar, böylece ekranı kapatmazlar.

Absolute RC Heli Sim APK Mod Son Sürüm İndir

Absolute RC Heli Sim’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

Download Absolute RC Heli Sim Mod Apk v3.49

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.49 sürümündeki yenilikler

  1. Geliştirilmiş Kullanıcı Modellerini İçe Aktarma

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir