7 Wonders 1.3.4 Apk Full Mod for Android

7 Wonders hakkında özet

ad 7 Harikalar
Yayımcı
En son sürüm 1.3.4
Platformlar Android 4.1
paket com.rprod.sevenwonders
İndirme: original 7 Wonders APK

Sevgili dostlar, size OBB ile 7 Harika APK son sürümü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 50.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. 7 Harikası MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 1.648 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

7 Wonders Apk bir Strateji kart oyunudur. Bu çok ödüllü masa üstü oyununun dijital uyarlamasında dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın.

Yapay Zekaya karşı çevrimdışı oynanabilir. Çevrimiçi işlevler için İnternet bağlantısı gerekir.

Askeri, bilimsel, ticari veya sivil alanlarınızı geliştirin… Medeniyetinizi geliştirmek ve dünyanın yedi harikasından birini oluşturmak için stratejinizi seçin ve kartlarınızı yerleştirin. Basit kurallar ve kullanışlı öğretici, inanılmaz bir oyun deneyimini garanti etmek için arayüzde ve farklı oyun konseptlerinde ustalaşmanıza yardımcı olacaktır.

Önemli

 • EŞİT ŞARTLARDA YARIŞTIRIN: Toplanacak kart yok, çekim mekanizması oyuncuların her oyunda eşit seviyede olduğunu garanti ediyor. Stratejiniz kart koleksiyonunuzun boyutunu değil, farkı yaratacaktır.
 • BEKLEMEYİN, SADECE OYNAYIN: Tüm oyuncular aynı anda hareket ederler, böylece birbirlerinin sıralarını bitirmesini beklemezsiniz.
 • UYGULAMA MÜKEMMEL YAPIYOR: Yapay zekaya karşı oynayarak becerilerinizi geliştirin
 • ÇOK OYUNCULU: Oyun başına 7 oyuncuya kadar.
 • OYUN UZUNLUĞU: 5-8 Dakika

En son sürümü indirin

7 Harikası indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir 

OBB’yi indir

7 Wonders OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.rprod.sevenwonders” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.3.4 sürümündeki yenilikler

Bakım güncellemesi: En son android sürüm kullanıcıları için çeşitli cihaz uyumluluk düzeltmeleri.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Sea Port 1.0.216 – a great strategy game “Commercial Port” Android Download

Sea Port v1.0.216 – Exciting strategy game “Commercial Port” for Android A fun and beautiful …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir