2GIS 5.0.6.2.289.7 Apk + Mod for Android Full

2GIS Mod Seyahat ve Yerel Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 888.474 kişi oy kullandı.

genel bakış

2GIS Apk , harita ve navigatöre sahip bir dizindir. Uygulama internet bağlantısı olmadan çalışır – şehir veritabanını indirin ve uçakta, metroda veya dolaşım bölgesinde iken kullanın.

Önemli

2GIS, bir ilçe hastanesi veya postane bulunan evinizde hangi sağlayıcının çalıştığını bilir. Yorum ve fotoğraflara göre bir kafe veya servis merkezi seçmenize yardımcı olacaktır. Çalışma saatleri ve telefon numarasını gösterecektir.

Araba kullanıyorsanız, 2GIS sizi yol boyunca yönlendirecek ve sesli talimatları kullanarak sizi manevralar hakkında uyaracaktır. Trafik sıkışıklığını ve engellenen sokakları dikkate alacaktır. Yolunuzdan saparsanız rotayı güncelleyecektir. Yayalar için otobüs, metro, tren, teleferik ve nehir tramvaylarına binme seçeneklerini bulacaksınız.

İhtiyacınız olan bir iş merkezine giriş aramamak için 2GIS’e bakın. Uygulama 2,5 milyon şirkete nasıl girileceğini biliyor. Toplu taşıma veya araba için yol tarifi arıyorsanız, 2GIS kapının yolunu gösterecektir.

2GIS alışveriş merkezlerinde gezinmeye yardımcı olur. Dükkan ve kafelerden ATM’lere ve tuvaletlere kadar her şeyi gösterir. Zaman kazanmak için önceden yerleri bulun.

İndirme: 2GIS Mod APK

2GIS’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

2GIS APK hakkında özet

ad 2GIS
Yayımcı DoubleGIS LLC
En son sürüm 5.0.6.2.289.7
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir