1.1.1.1 5.3 Apk Full Mod for Android

1.1.1.1 hakkında özet

ad 1.1.1.1
Yayımcı
En son sürüm 5.3
Platformlar Android 5.0
paket com.cloudflare.onedotonedotonedotone
İndirme: orijinal 1.1.1.1 APK

Sevgili dostlar, size 1.1.1.1 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Araçlar Android APP ve 10.000.000’dan fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. 1.1.1.1 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylamanın sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 142.506 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

1.1.1.1 w / WARP, internetinizi daha özel ve güvenli hale getirir. Hiç kimse internette yaptıklarınızı gözetlememelidir. İnternet’e istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlanabilmeniz için 1.1.1.1’i oluşturduk.

Önemli

  • WARP ile 1.1.1.1 apk , telefonunuz ve İnternet arasındaki bağlantıyı modern, optimize edilmiş bir protokolle değiştirir.
  • 1.1.1.1 WARP ile uygulama , telefonunuzu terk eden trafiğin daha fazlasını şifreleyerek kimsenin sizi gözetlemesini önler. Gizliliğin bir hak olduğuna inanıyoruz. Verilerinizi satmayacağız.
  • İnternetinizi daha güvenli ve özel hale getirmek için tek dokunuşla kurulum. Bugün yükleyin, daha özel bir İnternet alın, bu kadar basit.
  • En iyi performansa sahip olanları bulmak için her saniye İnternet üzerinden binlerce yolu test ediyoruz. Binlerce web sitesini% 30 daha hızlı (ortalama olarak) yapmak için kullandığımız teknolojiyi kullanarak İnternet trafiğinin önünden atlayın.

Not: Bu sürümü yüklemek için APK yükleyicisini yüklemeniz gerekir .

En son sürümü indirin

1.1.1.1’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

5.3 sürümündeki yenilikler

  1. İnternette daha güvenli ve daha güvenli olmanız için genel hata ve yerelleştirme düzeltmeleri!
  2. Önceki sürümlerden yükseltme yaparken oluşan bir sorunu düzeltir.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir