1.1.1.1 5.2 Apk + Mod for Android Download

genel bakış

1.1.1.1 WARP ile Internet’inizi daha özel ve güvenli hale getirir. Hiç kimse internette yaptıklarınızı gözetlememelidir. İnternet’e istediğiniz zaman, istediğiniz yerden bağlanabilmeniz için 1.1.1.1’i oluşturduk.

Önemli

  • WARP ile 1.1.1.1 apk , telefonunuz ve İnternet arasındaki bağlantıyı modern, optimize edilmiş bir protokolle değiştirir.
  • 1.1.1.1 WARP ile uygulama , telefonunuzu terk eden trafiğin daha fazlasını şifreleyerek herkesin sizi gözetlemesini önler. Gizliliğin bir hak olduğuna inanıyoruz. Verilerinizi satmayacağız.
  • İnternetinizi daha güvenli ve özel hale getirmek için tek dokunuşla kurulum. Bugün yükleyin, daha özel bir İnternet alın, bu kadar basit.
  • En iyi performansa sahip olanları bulmak için her saniye İnternet üzerinden binlerce yolu test ediyoruz. Binlerce web sitesini (ortalama olarak)% 30 daha hızlı hale getirmek için kullandığımız teknolojiyi kullanarak İnternet trafiğinin önüne geçin

İndirme: 1.1.1.1 Hileli APK

1.1.1.1’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Artık Aileler için 1.1.1.1’i kullanarak cihazınızı kötü amaçlı yazılımlardan, kimlik avından, kripto madenciliğinden ve diğer güvenlik tehditlerinden koruyabilirsiniz. Uygulama içindeki DNS Ayarlarına giderek etkinleştirebilirsiniz.
  2. 1.1.1.1 mobil uygulamasını kullanarak Cloudflare Gateway’den DNS filtrelemesini de kullanabilirsiniz.

1.1.1.1 APK hakkında özet

ad 1.1.1.1
Yayımcı Cloudflare Inc.
En son sürüm 5.2
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir