⚡Game Booster 7.4.6 Paid Apk Mod for Android Download

Game Booster Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 184 kişi oy kullandı.

genel bakış

Android Game Booster uygulaması size en yüksek hızı verir. Tek bir dokunuşla cihazınızın performansını artırın. Oyun ve maksimum performans için CPU, RAM ve diğer birçok şeyi otomatik olarak optimize edin!

Önemli

  • Game Booster apk , Android cihazınızın gerçek performansını ortaya çıkaracaktır. Cihazınızın maksimum potansiyel ile gerçekten neler yapabileceğini görmek istiyorsanız, şimdi denemelisiniz!
  • Game Booster, cihazınızı bir arka plan hizmetiyle oyun oynamak için optimize eder. Gelişmiş Linux CPU yönetimini kontrol altına alır ve tek bir dokunuşla maksimum performans sağlar!
  • Herhangi bir uygulama için belleği optimize etmek için Game Booster kullanabilirsiniz!
  • Cpu monitör: cpu sıcaklığı cpu frekansını gerçek zamanlı olarak izleyin ve eğri tablosu ile gösterin. Telefon soğutucusu olarak cpu kullanımını azaltmanıza yardımcı olun.
  • RAM analizörü ve güçlendirici: bellek kullanımını analiz edin, koçu temizleyin ve telefonunuzu hızlandırın.
  • Pil monitörü: pil kullanımını ve sıcaklığını gösterir. Pil durumunu izleyin: sağlık, güç durumu, voltaj, seviye.
  • Sıcaklık aşırı ısınma alarmı ve aşırı ısınma koruması, Game Booster, cpu veya pil sıcaklığı aşırı ısındığında bir alarm tetikleyecektir, aşırı ısınma alarmını istediğiniz gibi açıp kapatabilirsiniz.
  • Yüzen pencere: yüzen pencere CPU sıcaklığı, pil sıcaklığı, ram kullanımı gerçek zamanlı, aşağıdakileri içerir: durum çubuğu yüzen pencere ve masaüstü yüzen pencere.
  • Çok Tema: Game Booster çok güzel ve çoklu tema geçişini destekler, istediğiniz temayı seçebilirsiniz.

İndirme: Game Booster Apk APK

Game Booster’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. yeni simge ve kullanıcı arabirimi tasarımı.

Oyun güçlendirici hakkında özet APK

ad Oyun yükseltici
Yayımcı Sistem Monitörü Araçları Laboratuvarı – Cpu Ram Pil
En son sürüm 7.4.6
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir